Gotowy do współpracy?
Porozmawiajmy o Twoich potrzebach.

  Jakość jest kluczowa

  Zaangażowanie w bezpieczne, ekonomiczne i wysokiej jakości owoce i warzywa leży u podstaw naszej strategii. Razem z naszymi dostawcami i klientami nieustannie dążymy do osiągnięcia najwyższych możliwych standardów jakości i bezpieczeństwa naszych produktów.

  Kontrola jakości

  Wspólnie z naszymi partnerami kontrolujemy jakość naszych produktów podczas pakowania w Europie, Afryce i Ameryce, po przybyciu do głównych portów europejskich, a także przy dostawie oraz przy wysyłce do i z dowolnego z naszych magazynów

  Bezpieczeństwo żywności

  Właściwe procedury postępowania z żywnością stosowane podczas zbioru, pakowania, transportu, przechowywania i dystrybucji produktów są sprawą najwyższej wagi. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby my i wszyscy nasi partnerzy przestrzegali ustalonych standardów i przepisów mających na celu utrzymanie bezpieczeństwa żywności.

  Magazynowanie

  Prawidłowe przechowywanie produktów pod względem temperatury, środowiska i sprzętu ma fundamentalne znaczenie. Nasze regularnie kontrolowane obiekty oraz serwisowane i kalibrowane maszyny gwarantują optymalne warunki przechowywania świeżych owoców i warzyw.

  Sortowanie i pakowanie

  Dzięki naszym możliwościom sortowania i pakowania jesteśmy w stanie szybko wykryć i wyeliminować wszelkie odchylenia od normy w naszych produktach. Naszym celem jest pełna satysfakcja naszych klientów.

  Dystrybucja

  Specyfika produktów spożywczych, zwłaszcza tych o krótkim terminie przydatności do spożycia, stawia przed nami wiele wyzwań. Aby zapewnić naszym klientom produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie, szczególną wagę przywiązujemy do szybkości i ciągłości dostaw.

  Korzystamy z usług najlepszych firm transportowych, które zapewniają odpowiednie warunki transportu naszych produktów. Zwracamy na jakość wykorzystywanej floty pojazdów, a także na profesjonalne planowanie tras. Jesteśmy świadomi wpływu tych czynników na nasze otoczenie, szczególnie przy tak dużej skali działania

  Nasi partnerzy

  Współpracujemy z partnerami biznesowymi, którzy podzielają te same lub podobne wartości do naszych. Najlepsi z nich przechodzą audyty zgodności. Dzięki temu możemy zagwarantować wszystkim współpracującym z nami stronom, że prowadzone przez nas procesy składają się z działań równych, odpowiedzialnych i zrównoważonych ekonomicznie.

  Zrównoważony rozwój

  Wszystkie nasze działania organizujemy w oparciu o ideę zrównoważonego rozwoju. Wierzymy, że szybko rosnące zapotrzebowanie na żywność może iść w parze ze stabilną i wydajną produkcją, przy jednoczesnym zachowaniu niezachwianej wydajności i integralności światowego ekosystemu. Jednocześnie dbamy o cztery ważne elementy biznesu – dystrybucję, naszych partnerów, naszych ludzi i środowisko.

  Nasze certyfikaty

  Troska o środowisko

  Dbałość o środowisko to jeden z naszych największych obowiązków. Wiemy, że zdrowa woda, gleba i powietrze są niezbędne do uprawy produktów najwyższej jakości. Staramy się, aby negatywny wpływ produkcji na środowisko naturalne był jak najmniejszy – od uprawy po dostawę wykorzystujemy zasoby w sposób jak najbardziej zrównoważony.

  Ludzie

  Zapewniamy odpowiedni rozwój naszym pracownikom poprzez prowadzenie kursów i programów szkoleniowych czy finansując naukę języków obcych. Częściowo dzięki temu na każdym szczeblu organizacji odczuwalne jest pełne zaangażowanie w pracę. Ponadto na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie i bezpieczeństwo ludzi, szanujemy prawa człowieka i promujemy zdrowy tryb życia.